Власний особистий і педагогічний портрет




Власний особистий і педагогічний портрет

Я, Сібагатова Ірина Григорівна, народилась у мальовничому селі Мезин Коропського району Чернігівської області, що розкинулось на березі річки  Десна.  У 1999 р. закінчила Свердловську середню школу  із срібною медаллю. У 2000 році вступила на історико-правовий факультет Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, який закінчила у 2005 р. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобула кваліфікацію вчителя історії і правознавства.
За покликом серця в 2006 році переїхала на постійне місце проживання до м.Шепетівки, де й розпочала свою педагогічну діяльність в Шепетівському навчально-виховному об’єднанні №3 (в  даний час ЗОШ №8) на посаді вчителя історії. З 2008 по 2011 рік працювала вчителем історії та правознавства Шепетівської вечірньої загальноосвітьної школи ІІ-ІІІ ступенів.
З вересня 2011 року працюю в Шепетівській загальноосвітній школі №6 на посаді вчителя історії та правознавства.
Дорогу я обрала у житті таку,
яку сама обрать хотіла.
І скільки я по цій дорозі йду,
ніколи про свій вибір не жаліла.
І завжди я гордитись буду тим,
що доля саме так у мене склалась.
Якби ще раз прийшлося обирать,
Я б ні хвилини не вагалась.
Так, я свідомо обрала професію вчителя. І я свідомо хочу бути вчителем, який любить, але мудрий у своїй любові, який спонукає вихованців вчити те, що їм слід вивчати, який підбадьорює дитину в момент помилки, який підтримує лад і порядок в учнівському колективі, сприяючи кожній дитині йти власним шляхом саморозвитку.
Життя висуває перед нами запит суспільства на формування творчої, креативної, комунікабельної, інтелектуальної особистості, здатної самостійно мислити, приймати нестандартні рішення. Важливо допомогти дітям набути життєвого досвіду, збагатити їх знаннями, навчити орієнтуватися у складних питаннях нашого суспільства. Тільки в атмосфері доброзичливості, взаєморозуміння, взаємоповаги між учнем та дорослим у нього формується  впевненість у своїх силах, своя точка зору.
 Як вчитель, сприяю максимальній  реалізації  потенціальних  можливостей  своїх учнів, підвищенні якості знань, розвитку потенційних можливостей кожної дитини.  Запорука успіху – віра  в  свою справу, відповідальність, професіоналізм,  вміння  аналізувати  проблеми  і  знаходити  шляхи їх рішення.  Важливим  для себе  вважаю самовдосконалення протягом  життя.
Моя робота для мене давно перестала бути просто роботою. Вона перетворилася на сенс, який кожна людина шукає у своєму житті.
Моя  праця – це  улюблений спосіб пізнання, творчості, спілкування, самовираження. Мої учні – мої однодумці, які довірили мені частку своєї долі. Всім цим мені потрібно розпорядитися мудро й точно.
Щорічно мої вихованці є призерами міського туру олімпіад з історії та правознавства, беруть участь у міських та обласних етапах МАН, різних як обласних так  і Всеукраїнських конкурсах.
Як учитель прагну постійного самовдосконалення. Постійно працюю над підвищенням професійного та методичного рівня. У 2012 р. стала переможцем (ІІ місце) обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Беру активну участь у роботі шкільного та міського методичних об’єднань, в обговоренні актуальних питань викладання історії, виставці педагогічних інновацій «Освіта Хмельниччини – на шляху реформування» у складі творчої групи вчителів суспільних дисциплін м. Шепетівки (2010 р. – Диплом І ступеня, 2011 р. – Диплом ІІ ступеня, 2014 р. – Диплом І ступеня, 2015 р. – Диплом ІІІ ступеня). Учасник Міжнародної науково-краєзнавчої конференції «Південно-Східна Волинь: від давнини до сьогодення» в м. Шепетівка, яка проходила 19 листопада 2015 року в «Обласному літературно-меморіальному музеї М.Островського». Виступ з теми «Городищенський монастир: відродження духовної обителі» надрукований у збірці матеріалів конференції.    

6 коментарів:

  1. Любов учителя не зна кiнця нi краю,
    Не рветься нi на мить гаряча нить,
    Любов учителя нiколи не вмирає,
    Вона у серцi учня пломенить.

    ВідповістиВидалити
  2. Схиляюсь перед іменем твоїм, учителю
    І возвеличую твою красу.
    І так, як ти, дітей в житті навчатиму
    Цінити розуміння й доброту!!

    ВідповістиВидалити
  3. Вчитель! Скільки сили треба,
    Щоб навчити нас усіх,
    І терпіння, і бажання,
    І надій, і сподівання.

    ВідповістиВидалити